Wat we willen copy-pasten van Coachella

polaroids coachella outfits love it
Een sneak peek aan ingevlochten haren, glitters op de nagels en een overload aan outfitopties met allemaal hetzelfde eindstation op de reisplanning: Indio, Californië. It’s Coachella o’clock en met inmiddels het eerste weekend achter de rug is het vandaag tijd voor de lekkerste plaatjes van de coolste celebs en Insta girls op een rij. Enne, na-apen wordt natuurlijk hartstikke gedoogd, dus begin je favoriete looks maar alvast te printscreenen.

 

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Coachellaaaaa day 2 look!! Ready for photo spam??! 😊😇

Een bericht gedeeld door NOOR (@queenofjetlags) op

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Promised you a day two outfit picture. 🌵 pic by @gmillet for @revolve #revolvefestival (outfit details are tagged 🤩)

Een bericht gedeeld door BELEN HOSTALET (@belenhostalet) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Third year of Coachella with my favorite girls. @gmillet preferred being behind the camera.💘 @revolve

Een bericht gedeeld door BELEN HOSTALET (@belenhostalet) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

All about sparkle this festival season! 💫✨ @revolve #revolvefestival

Een bericht gedeeld door JULIE SARIÑANA (@sincerelyjules) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Coachella day 1 🎡. . . #coachella2019 #coachella #california #festivalseason #indio #andytorres

Een bericht gedeeld door ANDY TORRES (@stylescrapbook) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Coachella last year 🌈 going on the 2nd weekend this year. Who‘s around? 🧚🏼‍♀️💛 super excited that I am still gonna make it 🚀 #Coachella

Een bericht gedeeld door Milena Karl (@milenalesecret) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Chella, let’s bring it on! ✨ Anzeige/Ad #Coachella #PacoRabanne

Een bericht gedeeld door Leonie Hanne (@leoniehanne) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

just bc i haven’t posted in a while

Een bericht gedeeld door Lizzy Perridon (@lizzyperridon) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

@neoncarnival with my new fave @levis_nl jacket #neoncarnival #swiperight

Een bericht gedeeld door Anna Nooshin (@annanooshin) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

pre festival with @mcdonalds yesterday❣️fed & hydrated, thanks friends ! 🌞🍟✨

Een bericht gedeeld door Gigi Hadid (@gigihadid) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

I was trying to mimic the ride behind me but then got dizzy after this pic… 🤪✌🏽 @revolve #revolvefestival #revolvepartner

Een bericht gedeeld door Shay Mitchell (@shaymitchell) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Coachella for the night with T

Een bericht gedeeld door Selena Gomez (@selenagomez) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Coachellaaaaa … 🌈✨🎡🎉 Gal Goddesses takeover ☽❍☾ #coachella2019 📸 @ingefonteyne

Een bericht gedeeld door Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

That’s a vibe, It’s a vibe 🎶🎡🍭

Een bericht gedeeld door ♔Winnie Harlow♔ (@winnieharlow) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

1,2,3,4 times @revolve festival💘 #revolvefestival

Een bericht gedeeld door Romee Strijd (@romeestrijd) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

My Mamacita Caliente @stylememaeve #Coachella

Een bericht gedeeld door Joan Smalls (@joansmalls) op

 

 

ou boutique