category image

De nieuwe hit-bag die Instagram totally domineert

Bobby bag van dior

Sinds afgelopen weekend scrol ik met een verhoogde hartslag door m’n Instagram-tijdlijn. De oorzaak? Het nieuwe tassenkind van Caro Daur, Leonie Hanne, The Fashion Guitar, Brittany Xavier, Romee Strijd, Queen of Jetlags, de zusjes Ferragni en maaaany more. Het is de nieuwste tas van Dior, genaamd Bobby, die zojuist is gelanceerd. Te scoren in drie maten, voorzien van een extra tof geborduurde band of leather strap, in all-over oblique print of basic camel, black or white.

Oh jongens, dit is ’m hoor, onze nieuwe liefde. De tas is vanaf een slordige €2.600,- te scoren, dus nog even doorsparen is wat ik je als tip van de dag (correctie: jaar) mee wil geven. Ik wil ’m. Ik wil ’m. Ik wil ’m. Kijk bij onze favorite Insta girls maar even waarom.

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Caroline Daur (@carodaur) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Charlotte Groeneveld (@thefashionguitar) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door HOLLY TITHERIDGE (@_hollyt) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Leonie Hanne (@leoniehanne) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Romee Strijd (@romeestrijd) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Tiany Kiriloff * Fashion Savvy (@tianykirilove) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Gala (@galagonzalez) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door BELEN HOSTALET (@belenhostalet) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Brittany Xavier (@brittanyxavier) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Lena Terlutter (@lenaterlutter) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Kat Graham (@katgraham) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Danna Paola (@dannapaola) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Tamara Kalinic (@tamara) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Marina Ruy Barbosa (@marinaruybarbosa) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door YOYO CAO (@yoyokulala) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Tamara Kalinic (@tamara) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door NOOR DE GROOT (@queenofjetlags) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Savina Chow (@savina_chai) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Tara Milk Tea (@taramilktea) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Valentina Ferragni (@valentinaferragni) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door lilymaymac (@lilymaymac) op