category image

De tas die Instagram totaal overneemt

Nieuwe Louis Vuitton tas

Sinds afgelopen weekend scrol ik al een paar dagen met een verhoogde hartslag door m’n Instagram-tijdlijn. Ditmaal is het geen morning memo van Justin Timberlake of een babydierenbijeenkomst die mij in love de dag doet laten beginnen, maar de nieuwe tas van Caro Daur, Xenia Adonts, Chiara Ferragni, Veronica Ferraro, Belen Hostalet, The Fashion Guitar, Sophia Roe, Leonie Hanne, Brittany Xavier, Negin Mirsalehi en gaaaa zo nog maar even door.

Want heel even, jongens, waar het het vorige jaar tijdens Fashion Week deze tas van Louis Vuitton was, is het de LV Pont 9 die voor een slordige €2.870,- (ja hoor, goedemorgen) zojuist gelanceerd is en nu al massaal over de schouder van het modevolk hangt te chillen. In summer gold, dahlia pink, storm blue en in de basics black or cream is dit, net zoals die van mij, je nieuwe designerdroom. En mocht je daar nog aan twijfelen, scrol dan vooral even met me mee.

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Leonie Hanne (@leoniehanne) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Brittany Xavier (@brittanyxavier) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Negin Mirsalehi (@negin_mirsalehi) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Sophia Roe (@sophiaroe) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door N I N A S U E S S (@ninasuess) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Jessica Iskandar (@inijedar) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door BELEN HOSTALET (@belenhostalet) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Charlotte Groeneveld (@thefashionguitar) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Monica Anoz (@monicanoz) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Alex Rivière (@ariviere) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Sara Legge (@sara_legge) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door KRYSTAL (@vousmevoyez) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Caroline Daur (@carodaur) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door CAMILA COELHO (@camilacoelho) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door SHARON ALEXIE – E. (@flammedepigalle) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Petra (@pepamack) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Alex Rivière (@ariviere) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Xenia Adonts (@xeniaadonts) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Tamara Kalinic (@tamara) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Victoria (@inthefrow) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door PAOLA ALBERDI (@paolaalberdi) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Veronica (@veronicaferraro) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Blanca Miró Scrimieri (@blancamiro) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Jessica Iskandar (@inijedar) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Juhi Godambe (@juhigodambe) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Alexandra Pereira (@alexandrapereira) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Erika Boldrin (@erika_boldrin) op