Om te copy-pasten: Het gebreide vest is een ding en zo combineer je ‘m

Gebreide vesten
Op de een of andere manier heeft het gebreide vest toch altijd een stoffig imago. Totaal onterecht want als er een item is dat these days sexy en cool wordt gedragen is het juist dit wolletje. Misschien heb je de cardigan style al wel voorbij zien komen, zo niet, dan gaan we daar meteen even verandering in brengen. In bijna alle gevallen knopen we ‘m dicht, piept er hier en daar een schouder of navel tussendoor en is het vooral deze kleur die aan de lopende band verkocht wordt.

Dit bericht bekijken op Instagram

Take it from @viennawedekind when it comes to transitional dressing. Here in the Cropped Cardigan.

Een bericht gedeeld door & Other Stories (@andotherstories) op

Dit bericht bekijken op Instagram

I felt like a true princess staying at the @marriottchampselysees ✨

Een bericht gedeeld door Jolielot I Marlot | Amsterdam (@jolielot) op

Dit bericht bekijken op Instagram

💘

Een bericht gedeeld door Sandra Rossi (@sandrarossi03) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Almost done with my vacay preps – time to enjoy sunny Berlin ☀️🖤 #ootd | Anzeige

Een bericht gedeeld door Sonia Lyson (@sonialyson) op

Dit bericht bekijken op Instagram

White monday ⛄️ ✨ tag your winter friend ❄️

Een bericht gedeeld door Adenorah ♏️ (@annelauremais) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Cake please❤️ #love#thursday#ootd#food#cake

Een bericht gedeeld door NAOMI AVRAHAMI (@naomiavrahami) op

Dit bericht bekijken op Instagram

A look ahead.

Een bericht gedeeld door & Other Stories (@andotherstories) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Always having my pre-owned Chanel from @xupes with me ♥️

Een bericht gedeeld door Jolielot I Marlot | Amsterdam (@jolielot) op

Dit bericht bekijken op Instagram

guess who’s going home today? yesss, see you tonight amsterdam. can’t wait to see my family and friends 🥰

Een bericht gedeeld door Claire Rose Cliteur (@clairerose) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Saturday 💗

Een bericht gedeeld door Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni) op

Dit bericht bekijken op Instagram

A knitted affair…🐑 Embracing cable knits with @editedofficial – now live on the blog! Link in bio. #editedgirls #editedthelabel

Een bericht gedeeld door Carola Pojer (@carolapojer) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Paris for 24h #dailystyle @audemarspiguet ph @alina_krasieva

Een bericht gedeeld door Anouk Yve (@anoukyve) op

Dit bericht bekijken op Instagram

rainy days in ams but it’s ok cause i got all these funny butterflies flying around and they distract me 🦋

Een bericht gedeeld door SOPHIE MAY | AMSTERDAM (@sophiemay) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Photo by @thestylestalkercom #lfw #fw #streetstyle

Een bericht gedeeld door Street Style (@streetstyl) op

Dit bericht bekijken op Instagram

in paid collaboration with @lazyoaf 🐝finally sweater weather 🎪

Een bericht gedeeld door 💫 ANNA WINCK 💫 (@annawinck) op