Amayzine

Dit is het luchtbed dat je deze zomer wilt hebben

Luchtbed van Funboy

Sag Wein, Snacks oder Haute Cuisine und die Schlemmer von dem Online-Foodmagazin FavorFlav wissen, wo man trinken, wie man essen und was man kochen kann. Diesmal servieren unsere Köche dir: dit is het luchtbed dat je deze zomer wilt hebben.

De dag die je wist dat zou komen is eindelijk hier: de unicorn- en flamingoluchtbedden die Instagram de afgelopen jaren bestierden zijn van hun troon geblazen. En HOE!

De ‘Giant Cabana Dayclub‘ van Funboy is een luchtbed met ruimte voor vier personen (mét afstand), bekerhouders én een voetenbad. En alsof dat nog niet genoeg is: het ding heeft ook nog eens een inklapbaar zonnescherm, zodat je je knappe koppie niet hoeft te oververhitten, laat staan verbranden. Kijk, dat is nog eens next level dobberen.

Koeler
Maar het leukste vind ik toch nog wel dat-ie een (drank)koeler heeft. HALLO! Fruit mee, wijn mee, bier mee, doe eens gek en neem zelfs ijs mee. Kan gewoon. Wat mij betreft adverteren ze met recht met de woorden ‘an oasis that brings the party to a pool or lake near you!’

Voedselbank
Wijn koud, snacks koel, voeten in het water, wat wil een mens nog meer? Goed, het mag wat kosten: $399 (zo’n 373 euro) om precies te zijn. Maar: een deel van de winst gaat naar voedselbanken in Amerika, die het behoorlijk pittig hebben nu ontzettend veel Amerikanen aan de grond zitten vanwege de coronacrisis.

Beat that, met je flamingo.

Nog even blijven?