Reisen

Strandzuid opent Parkzuid in Amsterdam

Strandzuid opent Parkzuid in Amsterdam

Sag Wein, Snacks oder Haute Cuisine und die Schlemmer von dem Online-Foodmagazin FavorFlav wissen, wo man trinken, wie man essen und was man kochen kann. Diesmal servieren unsere Köche dir: Strandzuid opent Parkzuid in Amsterdam.

Als je in Amsterdam woont, dan is de kans bijna nihil dat je Strandzuid niet kent. Dit is al jaren een hotspot vlakbij de RAI, waar je — vooral in de zomer — heerlijk aan het water zit. Mijn favoriet op de zonnige dagen zijn de ligstoelen in het strand, maar op vrijdag is het borrelen in de avond ook altijd een goed idee.

Ze gaan nu ein-de-lijk uitbreiden. En als ze dat doen, doen ze het natuurlijk wel goed: op deze toplocatie in het Vondelpark. Komt die je bekend voor? Dat kan, tot voor kort zat daar namelijk restaurant No Rules.

Parkzuid opent de deuren op Vondelpark 3
Juist, dat gigantisch mooie gebouw midden in het Vondelpark. Met een heerlijk terras en uitzicht over het hele park. Jep, die plek, daar zal Parkzuid de deuren openen. Klinkt goed, hè? Nog beter: je kan er ’s ochtends vroeg al terecht. Parkzuid gaat namelijk om tien uur ’s ochtends open voor ontbijt en sluit de deuren om zes uur (zondag tot en met donderdag) of zeven uur (vrijdag en zaterdag). Kun je daarna gelijk door naar Strandzuid voor de verdere borrel.

Enne, wanneer we er terecht kunnen? Nou, nu; Parkzuid is al helemaal open for business. En als ik het interieur zo zie, wil ik er deze week nog naartoe!

  • Strandzuid opent Parkzuid in Amsterdam
  • Strandzuid opent Parkzuid in Amsterdam
  • Strandzuid opent Parkzuid in Amsterdam
  • Strandzuid opent Parkzuid in Amsterdam
  • Strandzuid opent Parkzuid in Amsterdam
  • Strandzuid opent Parkzuid in Amsterdam

Nog even blijven?