Rijke kinderen van TV
We hebben onlangs gesproken over hoe je het beste eindeloze rijkdom kunt faken, en binnenkort kun je je kennis vergelijken met real rijke meisjes en jongens. Want, tromgeroffel, E!Online zal de gloednieuwe serie ‘#Rijke Kinderen van Beverly Hills’ uitzenden. Maandenlang hield het netwerk de Instagram in de gaten, ze stelden de site richkidsofinstagram.tumblr.com in als hun startpagina, en ze kozen vijf mensen die hun insane rijkdom op televisie wilden tonen. En kijk, dat is wat we willen. Scènes van meisjes die miljoen dollar appartementen willen kopen, in privéjets willen vliegen, winkelen in winkels op Rodeo Drive (die voor ons gewone mensen gesloten zijn), en, nou ja, genieten en gelukkig zijn. Vergeet natuurlijk niet eerst je huiswerk te doen, dus haal je Instagram tevoorschijn (als je nog geen account had, is dit het perfecte moment om er een aan te maken) en volg de sterren van dit fa-bu-lous programma:
- . Describes herself as ‘funemployed’ and ‘fabuluxe’.. Beschrijft zichzelf als ‘funemployed’ en ‘fabuluxe’.
- Morgan Stewart. Ook bekend als ‘borsten en loubs.’ Je moet prioriteiten stellen in het leven, hè?
- Brendan Fitzpatrick. Een van de jongste vastgoedmiljonairs van NY. Zijn hobby's zijn zeilen op zijn jacht en kreeft eten. Dus.
- Roxy Sowlaty. Roxy is een interieur expert (of iets dergelijks), en in een van de afleveringen zien we haar een half miljoen dollar uitgeven aan meubels. Voor haar eigen huis.
- . Jonny wants to become a singer but buying such a career is still quite difficult. Although he sees it differently, of course. He describes himself as ‘the most over-the-top, outrageous, crazy person.’. Jonny zou graag een zanger willen worden, maar een carrière kopen blijft moeilijk. Hoewel hij er natuurlijk anders over denkt. Hij beschrijft zichzelf als ‘de meest over-the-top, extravagante, gekke persoon.’
Ik weet niet wat jij in januari doet, maar ik zal voor de TV liggen. Met een notitieblok om aantekeningen in te maken, natuurlijk. Kijk en leer, kijk en leer.



