– DIOR INTRODUCES DIOR ADDICT FLUID STICK –
De geheime deur naar het wonderland
Dior is een van de grootheden in de wereld van schoonheid. Ze zijn magisch. En deze nieuwe vondst is ook geworteld in een magische sfeer. Ze noemen het geen lippenstift, noch een gloss, noch een lak. Dus wat is het? with something. And if you absolutely must wear those pumps, make sure they are a pair with an ankle strap, so your leg is broken up again. Also very nice: a nice sneaker. Nikes, Vans, Mipacha’s, actually anything works, and such a sporty shoe creates a nice contrast with the sexy skirt. Een lipproduct. Dior Addict Fluid Stick. Toegegeven, de uitstraling van het product ziet er al magisch uit. Een zilveren omhulsel met een andere doorzichtige omhulsel eroverheen dat het een behoorlijk speciaal effect geeft. Echt waar, het lijkt op een lippenstift, maar als je de bovenkant losdraait, is het eigenlijk vloeibaar.
De Fluid Stick is vrij van was en bevat water en glycerol voor een intense, langdurige kleur. Zodra je het aanbrengt, blijft er een heldere, stralende kleur met een enorme glans over.
Ze komen in 16 ‘opvallende’ heldere kleuren. De namen zijn geïnspireerd op de velden waarin Dior begon: Couture. Dus de namen zijn geleend van de meest opvallende creaties van het modehuis: Pandore, Wodnerland, Adventure en Mirage, bijvoorbeeld. En Sasha Luss is het gezicht voor dit nieuwe product van Dior. Met prachtige foto's van Steven Meisel een ware match.
Om af te sluiten met een tip van Wim Thompson, Dior National Makeup Artist en onze dierbare vriend die ons eerder tips en trucs heeft gegeven. “Breng eerst Dior Addict Lip Maximizer aan als lipverzorging. Deze lipverzorging zal je lippen volumineuzer maken en versterken, maar zorgt er ook voor dat de lippenstift gelijkmatiger is en langer blijft zitten. Voor een perfecte lipliner, gebruik de Dior Contour Levres Nude Universal op de contouren van je lippen. Dit zorgt ervoor dat het niet uitloopt en geeft de lipcontouren een perfect gevormde vorm.”
Dior Addict Fluid Stick, in 16 verschillende kleuren, € 35,50, DIOR



