Homepage

STYLE ICON

Deze sectie gaat over de kroonjuwelen uit de wereld van schoonheid. Het is al duidelijk dat deze producten geweldig zijn, anders hebben ze het moeilijk om iconisch te worden. Maar vraag rond over het schoonheidsicoon en velen antwoorden dat het de Touche Éclat is.

Olcay Gulsen gaat het huis niet uit zonder, Thijs Willekes vindt het een geweldige uitvinding, en make-upartiest Zygia Jongbloed vindt het een klassieker. Je moet begrijpen, ik heb het natuurlijk over de Touche Éclat van Yves Saint Laurent. Het bestaat al meer dan 20 jaar en is ontwikkeld door make-upartiest Terry de Gunzberg.

Geen donkere kringen meer onder de ogen, maar altijd een frisse uitstraling. Het geheim? Licht reflecterende deeltjes. En dat geheim wordt gedeeld, want elke 10 seconden wordt het product ergens ter wereld verkocht. Heb je het nog niet? Ga naar de winkel en haal het. Het is niet goedkoop, maar je hebt een gouden potlood in je handen. Letterlijk.