Homepage

Hoe de goedkoopste tickets te boeken

Zoals je weet is reizen niet iets waar we ons bij Amayzine.com druk om maken. Naast Net-A-Porter is cheaptickets.com een van onze meest gebruikte bladwijzers. En omdat doen leren is, laat ik je enkele dingen zien die we hebben meegenomen om goedkope tickets te vinden. Als het alleen maar is om wat geld over te houden voor een stevige cocktail of een ontspannende strandmassage als je daar aankomt.

1. Boek geen tickets in het weekend

Dit is wat iedereen doet. Daarom, vanwege de vraag/aanbodregel, gaat de prijs omhoog. Doe het niet. Kies een saaie dinsdagmiddag na een vergadering om van je dagdroommoment te genieten. 

2. Vertrek niet in het weekend

Zie hierboven. Vliegen van zaterdag tot zaterdag is duurder dan vliegen van woensdag tot woensdag.

3. Vermijd zakenuren

Vroeg op maandagochtend en vrijdagavond zijn de vliegtuigen vol met zakenmensen, vooral de korte Europese vluchten. Je wilt hier wegblijven omdat oh la la ze zijn erg duur. 

4. Pas op voor de Thalys

Bekijk het; als je een prijs en vertrekdatum op de Thalys-website opzoekt, neem dan even de tijd om erover na te denken, en keer terug naar diezelfde data en tijd, zal de prijs zijn gestegen. Zelfs als je minder dan drie minuten hebt genomen om tot een beslissing te komen. Hoe kan dat? De Thalys onthoudt je IP-adres en denkt: Hé, als ze terugkomt, wil ze echt naar Parijs, dus ik voeg een beetje toe aan de prijs. Dus sluit de site niet af na het controleren, laat het open terwijl je beslist of je wilt gaan. Anders boek je met een ander IP-adres om het goedkoopste ticket te krijgen. Dat zal ze leren.