Homepage
Tips als je kookt op je eerste date
Oké. Dus je hebt een leuke jongen ontmoet, je hebt een drankje of twee gedronken, je hebt misschien al een kus gedeeld en jullie zijn allebei klaar voor een volgende date. Kook voor hem. Of kook bij hem thuis, dat werkt ook.ook wel de date dokter) heeft me verteld dat je waarschijnlijk iets verder in het datingproces moet zijn voordat je dit doet, aangezien de kans groot is dat het zal leiden tot seks, of, als je niet echt in hem geïnteresseerd bent, je niet per se een gemakkelijke uitweg hebt. Beide zijn zeker een optie, maar goed. Als je besluit hem uit te nodigen, hier zijn een paar tips en trucs om ervoor te zorgen dat alles soepel verloopt.
- Vraag hem wat hij lekker vindt. De kans is groot dat hij zegt: “Oh, ik hou van alles.” In dat geval moet je hem vragen wat hij niet lekker vindt. Op die manier weet je dat je niets verkeerd kunt doen.
- Drink niet te veel terwijl je aan het koken bent. Dat is waar het een beetje rommelig kan worden. Zodra je klaar bent, ben je klaar voor drank.
- Houd het simpel, je bent al nerveus genoeg.
- Gebruik niet te veel knoflook. Je weet waarom.
- Kook iets dat gemakkelijk te eten is. Bij voorkeur iets dat voor jou gemakkelijk te eten is. Het is een van die dingen waar ik de neiging heb om te vergeten. Vleugels of spareribs naar binnen werken of met slierten asperges uit je mond hangen is niet bepaald charmant.
- Probeer geen zware maaltijd te koken. Je wilt niet het “nou, ik voel me een beetje opgeblazen”-effect hebben. Wacht tot je daadwerkelijk in een relatie zit om dat te zeggen.
- Ga niet experimenteren. Kook een maaltijd die je al een dozijn keer eerder hebt gekookt, zodat je weet dat je niets verkeerd kunt doen. Ik heb onlangs (oké, mijn laatste eerste date is al een tijd geleden) een Thais rundvleesrecept gemaakt. Er aan denken doet me nog steeds gruwen. Zelfs het kleinste stukje rundvlees had me minutenlang laten kauwen. Het. Was. Vreselijk.
- Oh, en terwijl je je boodschappen doet, aarzel niet om ook wat ontbijt te kopen. Je weet maar nooit.



