de nieuwe IT-BOY?
Kijk, is dit geen grap. In Engeland hebben ze een show genaamd The Undateables die mensen die ongelukkig in de liefde zijn op dates stuurt. Over het algemeen zijn deze mensen, nou ja, uhm, interessant, denk ik dat dat de politiek correcte term zou zijn, en als je ze kijkt, begrijp je waarom daten met hen niet per se een wandeling in het park is. Een van deze mensen is Tom Morgan, en als je hem ziet, zou je verrast zijn dat hij zelfs deel uitmaakt van de show.
Waarom? Nou, Tom is heet. In elke zin van het woord. Een gespierd lichaam bedekt met tatoeages, speelt rugby. Je snapt het punt. Dus waarom is hij in de show? Hij heeft Asperger, een vorm van autisme, en hij heeft het syndroom van Tourette, wat het iets moeilijker maakt om mee om te gaan dan anderen.
Het lijkt er echter op dat de rest van de wereld er niet om geeft. Of in ieder geval, het internet niet. Twitter explodeerde praktisch toen hij in de lucht verscheen en huwelijksaanzoeken begonnen binnen te stromen. Wat betreft vrouwelijke aandacht in het echte leven, heeft hij absoluut geen klachten: in de sportschool waar hij werkt, geven veel meisjes hem goedkeurige blikken, maar hij is te bang om er iets mee te doen. Resultaat: hij heeft al jaren niet gedatet. Zijn lichte geval van autisme maakt het moeilijk voor hem om mensen te benaderen, dus al met al, hij zou de hulp kunnen gebruiken.
Voor iedereen die houdt van een man met een beetje extra, Tom is jouw man. Een fascinerend stuk armcandy. Nooit een saai moment.



