Look of the day
BO MULDER
Over de knie laarzen, blote benen en een leren rok. Ik weet het, ik weet het. Samengevat klinkt het als Julia in ‘Pretty Woman’ op een willekeurige dag van de week.
Maar wanneer de lengte van de rok precies goed is, de top heel netjes is en de laarzen niet van lakleer zijn, zou ik zeggen dat de combinatie een succes is. Vooral wanneer het lenteweer begint in te slaan, niet te koud, niet te warm, niet te bloot, gewoon een beetje huid die zichtbaar is.
Ik zou zeggen dat mijn ensemble vandaag een succes is. Vooral de leren klokrokken zijn deze seizoen een hit. Deze is van Zara. De groene leren rok gecombineerd met suède laarzen (deze zijn toevallig vintage, dus ik heb geen idee van welk merk ze zijn) en de top met vlindermouwen geven deze outfit een algehele jaren ’70 vibe. Vooral de top, die is van RIXO London, een start-up merk van twee coole meisjes uit Londen. Ja, de lente is mijn favoriete seizoen. Zoals ik al zei: niet te koud, niet te warm, niet te bloot, gewoon een beetje huid die zichtbaar is.



