DE BESTE SELFIE COVER
Voor je iPhone, dat is. Serieus jongens, ik hou van al die gekken die rondlopen op de planeet. Beyoncé’s stylist heeft het antwoord gevonden op de hel die lelijke selfies heet.
Want een goede selfie kan stijgen of dalen, afhankelijk van het licht. Geldt voor elke foto die je maakt eigenlijk. Maar aangezien het maken van foto’s zo 1995 is en we allemaal geobsedeerd zijn door selfies, hier is de perfecte uitvinding voor selfies. Het is een iPhone-hoes met LED-verlichting eromheen, die je dat extra beetje licht geeft om net zo verleidelijk en aantrekkelijk op je foto’s te zijn als onze eigen Queen B.
Deze ongelooflijke verrijking van je leven kost slechts slechts 80 dollar als je bedenkt hoeveel likes en reacties je zult krijgen in ruil voor al je foutloze selfies. Serieus, de dingen die we zouden missen als het niet voor Beyoncé en haar groep van meesterbreinen was.



