Fun & Famous
ZE ZEGGEN DAT DIT HET mooiste STRANDHOTEL IN DE WERELD IS
En het is ook nog eens redelijk betaalbaar
Laat me hier eerst met een voetnoot beginnen. Dit hotel is uitgeroepen tot het mooiste strandhotel ter wereld. Maar de mensen die verantwoordelijk zijn voor het geven van die titel is Jetsetter, een website waar je, uiteraard heel toevallig, een kamer kunt boeken. Wat ik probeer te zeggen is, de afzender is niet helemaal objectief.
Maar dat betekent nog niet dat ik niet objectief ben en ik ook hierheen wil. Zoals jij ook zult willen. Je vliegt naar Sint Maarten of Puerto Rico, en neemt dan een chartervlucht naar Anguilla, want daar ligt het hotel. Nu weet ik wat je denkt, transfers, hoe vervelend. Maar niet in dit geval, want de toeristen die meestal met rugzakken aan de voorkant in plaats van op hun rug en met heuptassen rondreizen, worden afgeschrikt door de transfer en zo is het paradijs van jou.
“Zo helder en blauw en sprookjesachtig dat je gewoon in tranen zult uitbarsten van pure blijdschap”
Dan boek je een suite in het Zemi Beach House Resort. Wil je weten wat het kost? Nou, 334 dollar per nacht. Dat is ongeveer 300 euro en voor het paradijs is dat behoorlijk betaalbaar. Wat krijgen we ervoor terug? Een zwembad met uitzicht op de oceaan dat zo helder en blauw en sprookjesachtig is dat je gewoon in tranen zult uitbarsten van pure blijdschap.
Nog meer als je denkt aan al die cocktails die later geserveerd zullen worden en de verse vis die je zult eten die rechtstreeks uit de oceaan komt. Oh, en heb ik je verteld dat ze een spa hebben in een 300 jaar oud gebouw? En we weten allemaal hoe goed een 300 jaar oud gebouw bij het mooiste strandhotel ter wereld het zal doen op je Facebook.
Terwijl je in je eigen privézwembad hangt, kun je gewoon zitten en naar de oceaan staren. En met een sprongetje, een sprongetje en een sprongetje heb je je voeten in het zand op het strand.
Wanneer gaan we?



