Eten & Dranken

Recept: Bugles Nacho’s uit de Airfryer

bugles nacho's airfryer

Sag Wein, Snacks oder Haute Cuisine und die Schlemmer von dem Online-Foodmagazin FavorFlav wissen, wo man trinken, wie man essen und was man kochen kann. Diesmal servieren unsere Köche dir: Bugles todos, hatsekidee uit de Airfryer.

Ken je nachos todos, die heerlijke nachochips met gehakt en geraspte kaas? Jij maakt in een handomdraai een nóg lekkerder versie van die kroegklassieker: de bugles todos. Nodig: een zak van je favoriete chips en kaas, veel kaas. En vergeet de guacamole niet.

Je kunt het bijna geen koken meer noemen, dit is zo simpel: je schudt de zak maischips leeg in een ovenschaal of op een stuk bakpapier. Daar verdeel je de geraspte kaas overheen, en eventueel wat rode ui, tomaat of zelfs rul gebakken gehakt. In de oven of de Airfryer, en na een kwartiertje zit je lekker te knabbelen. Maak je er helemaal een culinaire toestand van, dan schep je een flinke lepel (zelfgemaakte?) guacamole naast je gegratineerde maischips, en een lekkere klodder crème fraîche doet ook geen kwaad.

Afwassen: meh
Geen zin in de afwas? Leeg dan je chips op een stuk bakpapier. Je schuift de gebakken chips makkelijk van het papier op een mooi bord en dan hoef je geen ovenschaal schoon te maken. Heb je een Airfryer thuis? Dan ben je helemaal een bofkont, want dit supersimpele gerechtje lukt heel goed in je heteluchtfriteuse.

Nog even blijven?