De afgelopen week draaide voor mij om één ding: mijn 26e verjaardag. Het was op woensdag en gezien het feit dat ik stiekem nog een klein kind ben, is jarig zijn mijn absolute hobby. Zoals je waarschijnlijk hebt gelezen, heb ik eerst mijn verjaardagsdiner afgezegd vanwege het verdomde voetbal dat in de weg zat, maar Jet wilde daar niets van weten.
Ze heeft stiekem iedereen gemaild die ik eerder had uitgenodigd (een klein groepje, de innerlijke, innerlijke cirkel) om samen te komen in een restaurant in Amsterdam, aan een kanaal, in de zon en precies zoals ik het me eerst had voorgesteld. Ik had absoluut geen idee, werd onder valse voorwendselen naar de betreffende plek gelokt en werd super verrast door de dierbaarsten om me heen. Ik kan je nu vertellen, de emoties waren alle kanten op en het geluk en de vreugde waren torenhoog.
Dus, nu de week in bullet points.
– Tijdens het diner stond al het Killerbody-gedoe op de achtergrond. De flessen wijn verschenen in een alarmerend hoog tempo op tafel, we bestelden voorgerechten en hoofdgerechten en toen we vol zaten van al het drinken en eten, besloten we om elk dessert van de menukaart te bestellen zodat we ze allemaal konden proeven. Inclusief een plakkerige toffecake waar we nog steeds van dromen.
– Dinsdag begon een beetje vreemd voor mij, ik werd om 08:20 wakker zonder wekker of iets en dus totaal te laat voor training. Absoluut shit.
– Woensdag was ik daar, verjaardag of niet. We hadden een geweldige boksles en we filmden een beetje, je kunt het bekijken here!
– Dinsdagavond begon ik aan seizoen 2 van Orange is the New Black en verwende ik mezelf, op de laatste avond van 25 zijn, met een enorme schaal heerlijke en gezonde snacks. Surimi, zalm, avocado, buffelmozzarella, enz. Oké en een glas wijn om het allemaal weg te spoelen.
– Restaurant Venkel is Jets vaste plek voor afhaalavondsalades. Vooral nu ze is verhuisd en nog een beetje aan het kamperen is in haar nieuwe huis. Een gezonde afhaalmaaltijd is een ideale vondst voor tijden zoals deze.
– De training op vrijdag begon een beetje stijf maar werd al snel hilarisch. We moesten met ons gezicht naar beneden op die grote Skippy-ballen liggen en onze benen in en uit strekken, weet je wat ik bedoel? Om de een of andere reden was het een probleem om op de bal te komen en we hebben de hele tijd doorgebracht met van de bal afrollen in plaats van erop te blijven. Dit weekend heb ik een familiebarbecue en ik verwacht dat de wijn rijkelijk zal vloeien. Laten we hopen dat ik tegen die tijd mijn ruggengraat vind.
Jongens, tot volgende week!



