Homepage

TWERKIN’ FOR A BIRKIN

Even gedroeg ze zich een beetje als Britney rond 2007 — je weet wel, toen ze haar hoofd scheerde en een auto aanviel met een paraplu en opgezette ogen. Ze was aan het twerken op het podium met Robin Thicke tijdens de VMAs, terwijl ze haar tong uitstak voor de volle acht minuten. Het was tijd voor Smiley (zoals haar vader haar liefdevol noemt) om haar imago te vernieuwen.

Een sterke modehandtekening is exact wat een middelmatige zangeres nodig heeft. En Miley weet dit maar al te goed. Ze gleed over het altijd gladde modepad. Van dikke wenkbrauwen naar lichte naar geen. Miley heeft het allemaal geproefd. Ze ging van saai lang haar naar een kortere coupe. Daarna raadpleegde ze een paar mannelijke ontwerpers voor wat intimiteit. Cavalli ontwierp haar wereldtouroutfits, en ze werd het gezicht van de nieuwste campagne van Marc Jacobs. Gewoonlijk ziet ze er ongelooflijk hipsterachtig uit, beanie inclusief. Maar ze presenteerde haar kuise zelf bij Jay Leno in een combinatie van denim broek en blouse van Saint Laurent.

Maar vooral haar W Magazine-foto's zorgden ervoor dat alle modefanaten hun oversized zonnebrillen naar de puntjes van hun neuzen schuiven. De cover lijkt een mix tussen Lady Gaga en Donatella, wat allemaal lijkt te bevestigen dat ze een mode-icoon is. We kunnen Miley nauwelijks saai noemen, hoewel we blij zijn dat ze van een trashy naar een meer classy bestemming is gegaan.