Homepage

Niet zo lang geleden moest je nog duizenden euro's investeren in dure advertentiecampagnes om je (mode)merk te promoten, maar tegenwoordig lijken vooral modieuze persoonlijkheden op sociale media een hype te creëren en het succes van een merk. Streetstyle fotografie, bloggers en selfies lijken de nieuwe manier van adverteren te zijn.

Een fashionista die een beetje exhibitionistisch is, gecombineerd met goede smaak, wordt onmiddellijk een zeer aantrekkelijke reclamebord voor merken en ontwerpers. Het is vooral geweldig als ze ook een beetje kunnen schrijven (blogs) en zeer actief zijn op sociale media. Bonuspunten als je vooraan kunt zitten bij alle shows. Natuurlijk vertel je iedereen op die evenementen wat en wie je draagt. En het feit dat je zoveel kleding is gegeven, vormt helemaal geen probleem.

Net als veel van mijn modecollega's ben ik ook verslaafd aan de Instagram van Olivia (Palermo) and Victoria (Beckham), en Anna Dello Russo and Leandre Medine’s blogs. Ik stuur, dus ik ben, het motto lijkt te zijn.

Wil je zijn of wil je volgen? Kijk eens naar deze mensen. Ze zijn leerzaam en vermakelijk.

Nasiba Adilova
Instagram: @naseebs
Twitter: @naseeebs

Atlanta de Cadenet Taylor
Instagram: @atlantabean
Twitter: @atlantabean

Daisy Lowe
Instagram: @daisylowe
Twitter: @daisylowe

Miroslava Duma
Instagram: @miraduma
Twitter: @miraduma

Fan Bingbing

Instagram: @bingbing_fan

Chiara Ferragni a.k.a. de Blonde Salad

Instagram: @chiaraferragni

Nicole Warne a.k.a. Gary Pepper Girl
Instagram: @garypeppergirl

Iggy Azalea
Instagram: @thenewclassic