Homepage

Ik feest dus ik ben

(En nu een jurk vinden)

Deze editie van het Dagboek (ik schrijf van vrijdag tot vrijdag, dat weet je toch?) begint terwijl ik aan het herstellen ben van een lange Televizier Award Gala. Ondertussen zijn Liesbeth en Jet helemaal in de war over ADE. Ja, het Amsterdam Dance Event. Dus terwijl ik op de bank hang, ploppen er foto's van mensen in mijn mail, van hen die roken en zo, maar ik noem geen namen.

Het was dit weekend ongewoon stil tegenover me, en op maandag hoorde ik bijna elk uur een geeuw, en ze probeerden het zelfs niet te verbergen! Ondertussen zijn we aan het werk (hé, we zijn een online medium, we zijn altijd aan het werk, ook tijdens de feestdagen kan ik je verzekeren) en tussen de berichten door surfen we naar net-a-porter (ik) of de outnet (Jet). Want de vraag wat te dragen is hier nog steeds de belangrijkste op het amayzine HQ.

Het feestboek zit op dit moment vol. Olcay Gulsen organiseerde een diner en ik kwam gelukkig weg met een geweldige catsuit en mijn mattelassé. Jet en Liesbeth gingen naar het Hermès gemaskerd bal, en volgende week barst het allemaal los.

Maandag is de finale van Holland’s Next Top Model, waar we allemaal op hebben gewacht. Behalve Jet. Zij heeft betere dingen te doen. Zoals naar de première van ‘Pak van mijn Hart’, een film geregisseerd door haar broer Kees. Best een goede excuus. Ze zijn allebei in Hilversum, dus wie weet, misschien eindigen we toch samen met dansen. Donderdag is het de amayzine.com viering en dat alleen al vraagt om een gepaste outfit.

We houden ons slank door heen en weer te rennen naar de deur om pakketten aan te nemen. Het kostte drie (!) bezorgsessies voordat Jet haar perfecte Pak-van-mijn-hart shoes van DvF in de juiste maat had.

Liesbeth is de enige die al weken weet wat ze gaat dragen, maar moet nog wel beslissen over de schoenen. Ik heb drie prachtige Gucci jurken hangen in de kluis, dus als ik dit weekend alleen maar salade eet, komt het allemaal goed.

Om de cirkel rond te maken, eindig ik met een kater afbeelding. Liesbeth heeft een plek gevonden voor een powernap. Dat Hermès bal eist zijn tol. Twingo heeft zich bewezen als een echte vriend en bood haar een bed dat comfortabel genoeg is voor een vrouw van 1.82m.

Nu ga ik de tassen voor de frietjes voor ons feest controleren. Ze zullen gevuld zijn met Rozeval frietjes en truffelmayonaise, en ik droom er al van. Laten we hopen dat die Gucci jurk één of twee toestaat.

Fijn weekend!