SWANKY DAVID
De Super Bowl wordt uitgezonden op de 2ste februari, en we hebben eindelijk een reden om het te gaan kijken. Niet zozeer omdat we zulke voetbalfans zijn, maar vanwege de reclames, oftewel de meest begeerde reclameonderbreking ter wereld.
Je moet je antilope leren portemonnee tevoorschijn halen als je een plek wilt tijdens de Super Bowl. Ongeveer 90 miljoen Amerikanen kijken naar de Super Bowl, dus een reclame van 30 seconden kost ongeveer vier miljoen dollar. We zijn echter zeer blij aan te kondigen dat H&M dit jaar ervoor heeft gekozen om de nieuwste campagne van David Beckham te lanceren. Drie woorden: David. Beckham. Naakt.
Nou, halfnaakt. Hij rent weer rond in zijn ondergoed door een stad (dit keer Londen, de vorige keer was het Beverly Hills) en Amerikanen met een Samsung TV kunnen het ondergoed met een druk op de knop op hun afstandsbediening kopen.
We zouden liever een knop zien waarmee we hem elke keer dat we hem op de televisie zien kunnen uitkleden, maar dat is een ander verhaal.



