9 dingen die je niet wist over Kendall Jenner
Oké. Dus ik wil alle intellectuele mopperaars vriendelijk doorverwijzen naar een ander platform, want ik ga het hebben over een vrij luchtige en zorgeloze vorm van business. Zoals mijn vriend M. vaak zegt: soms heb je gewoon de behoefte om dat mooie hoofd van je te vullen met iets anders dan vuil, en daarom wil ik je 9 volledig onbelangrijke, maar leuke feiten over Kendall Jenner introduceren. De aanleiding voor dit verhaal komt nadat ik haar sprookjesachtige fotoshoot in de Amerikaanse Vogue heb gezien, geschoten door Mert en Marcus.
Heb je je veiligheidsgordels omgedaan? Daar gaan we.
1. Toen iemand ooit aan Kendall vroeg wat haar favoriete eten was, was haar antwoord: ‘Honkbal en voetbal.’ Het wordt een moeilijke hap, die voetbal.
2. Kendall heeft een behoorlijke mix van nationaliteiten door haar aderen stromen. Brits, Schots, Iers, Duits, Frans en zelfs een klein beetje Nederlands bloed stroomt door haar bloedvaten.
3. Kendall heeft de onmeetbare eer om twee OPI-nagellakken naar haar vernoemd te hebben: ‘All Kendalled up’ en ‘Kendall on the Katwalk.’
4. Kendall werd ooit gevraagd (ik geloof dat het in een soort spelshow was) om het woord ‘zwemmen’ te spellen. Ze zei het volgende: S-M-I-W-W-I-N-G.
5. Presenteren onder druk is niet Kendall's forte. Ze introduceerde ooit de boyband 5 Seconds of Summer door te zeggen: “Hier is One Direction.”
6. Misschien komt het omdat haar hoofd nog in de wolken was als het ging om een van hun leadzangers. Blijkbaar heeft Kendall een jaar en een half met Harry Styles gedate totdat ze ontdekte dat hij haar bedroog…
7. Kendall heeft negen broers en zussen. Het aantal halfbroers en -zussen is op een ultiem hoog, zoals je weet.
8. Wanneer Kendall gaat winkelen in haar hometown L.A. doet ze dat bij haar favoriete winkels Intermix, Urban Outfitters, Kitson, Nordstrom en Planet Blue.
9. Wat betreft het laatste wereldveranderende feit over K-J. Kendall is in totaal vijf keer van een paard gevallen. Achter elkaar, dat wel. Misschien kan ze een spoedcursus krijgen van de Hadid-familie….



