Ontmoet Simone. Ze is onlangs bij onze Amayzine clan gekomen als de nieuwste stagiaire voor ons internationale team. Ik wil eigenlijk elke outfit die ze naar kantoor draagt stelen en in mijn kast verstoppen en laat me niet eens beginnen over haar collectie tassen. Kijk naar deze Noé GM van Louis Vuitton. Zucht.
How many bags do you own?
Ik heb er het afgelopen jaar behoorlijk wat verzameld, maar mijn drie favorieten zijn mijn tassen van Louis Vuitton, Céline en Longchamp.
Hoe heb je deze schoonheid gevonden?
Ik heb deze gekocht op designer-vintage.com. Ik had een tijdje gezocht naar de LV Noé tas en zodra ik deze online zag, klikte ik op de koopknop. Ik ben verliefd op de gele buitenkant en de paarse voering. En... het was veel goedkoper dan het kopen van een gloednieuwe in een winkel.
Vertel ons eerlijk, hoe goed zorg je ervoor? Dump je het gewoon ergens in een hoek of leg je het voorzichtig op een plank, gewikkeld in zijn stofzak?
Ik wou dat ik kon zeggen dat ik heel voorzichtig ben met mijn tassen. Ik neem ze overal mee naartoe en ongeacht of het een Céline of een Zara tas is, ze weten altijd hun weg naar de vloer te vinden.
Wat betreft de inhoud van je tas? Is het totale chaos of ben je heel netjes?
Ik neem alles mee, zowel voor mezelf als voor mijn vriend. Ik sleep vaak zijn zonnebril of portemonnee of een extra trui mee.. Noem maar op. Je kunt mijn tas een beetje vergelijken met een van die mystery grab bags vol verrassingen.
Wat kan er altijd in je tas worden gevonden?
Ik heb altijd mijn Prada make-uptas bij me, gevuld met mijn favoriete dagelijkse producten. Deze tas werd mij gegeven door de Nederlandse stylist Thomas Vermeer nadat ik hem had geholpen bij een fotoshoot. Het was zijn manier om me te bedanken voor mijn hulp. Ik heb ook altijd een parfum, zonnebril en een pen bij me.
Heb je de voorkeur voor trendy of klassiek? En moet een tas praktisch voor je zijn?
Ik neig meer naar klassiek, maar mijn ultieme droomtas is een combinatie van vrouwelijk, abstract en kleurrijk. Ik heb altijd een zwak gehad voor de ontwerpen van Céline.
Last but not least, wat kunnen we op je verlanglijstje vinden?
Tijdens mijn vorige stage voor Harper’s Bazar zag ik veel schoonheden komen en gaan. Dit zou de meeste vrouwen hebberig maken, maar in mijn geval was dit meer contraproductief. Ik heb momenteel geen ultieme verlanglijst, maar als ik echt moest kiezen... Een tijdloze Mulberry Bayswater.



