Homepage

Tara Martin a business woman, fabulous fashionista and born and raised Angeleno. Lucky for us (and you) she is also the latest addition to our Amayzine team of international editors. Every week she will give us an inside look on her life on the fault line.

Het is een week van drukte in het centrum van Los Angeles!

Ik begon de week goed met een bezoek aan Wildcard Boxing Gym in Hollywood—mijn favoriete plekom elke ochtend te zweten—en ging daarna naar Alfred’s op Melrose voor een sterke kop koffie, enwat geweldige behang, om de werkdag te beginnen.

Ik ben onlangs lid geworden van de LA Athletic Club, de oudste privéclub in Los Angeles. Het is eengeweldige werkplek voor mij om naartoe te gaan wanneer ik wat extra stilte nodig heb en de faciliteiten zijnprachtig.

Ik had deze week de kans om mijn buurt in downtown LA wat beter te verkennen, en ik hou ervanom al die oude industriële fabrieken uit het oorspronkelijke productiegebied van LA te zien die wordenherontworpen en hergebruikt.

Als je wilt winkelen in het centrum, ga dan naar 3rd street in de Arts District, dat vol zit metschattige winkels. Ik vond deze week daar een paar nieuwe must-haves, waaronder deze inspirerende printvan poketo, en deze geweldige armbanden van Alchemy Works.
Until next week!

Xo,Tara Martin