Conversation Piece Fun & Famous

THE WEEK THAT WAS

in 5 snacks

Charlene is onze internationale redacteur hier bij Amayzine en heeft een echte liefde voor popcultuur en de wereld van entertainment. Elke week houdt ze ons op de hoogte met de zoetste hapjes van wat er gebeurt, waar het gebeurt en met wie.

Er is nog nooit zoveel drama en samenzwering in één week geweest. Hier gaan we...

Beyoncé snapt cover van Vogue's septembernummer

Beyoncé herinnerde ons deze week waarom we haar Queen Bey noemen. De zangeres zal te zien zijn op de cover van Vogue US‘het septembernummer, naast Time de meest prestigieuze magazinecover van het jaar en eentje waar Kim Kardashian en Taylor Swift voor zouden moorden. Mario Testino fotografeerde een zeer felle uitziende Beyoncé in een jurk van Marc Jacobs en nat haar. Wat kunnen we zeggen? Allen hulde aan de koningin.

king kylie’s 18e verjaardag in 7 feiten

– een nieuwe Birkin

– de eerste publieke ontmoeting met Caitlyn en Kris Jenner

– een feestje in West Hollywood’s Bootsy Bellows club

– een verjaardagstaart in de vorm van grote rode lippen en een grill

– een gastenlijst met One D’s Zayn Malik, Gigi Hadid en Joe Jonas (om er maar een paar te noemen)

– een witte Ferrari ter waarde van $350.000, een cadeau van vriend Tyga

– een privéjet naar de after-vakantie in Mexico. Waar Kendall en Hailey Baldwin later deze week bij hen kwamen.

Drama voor Tali Lennox

Tali Lennox (22), model en dochter van zangeres Annie Lennox, raakte afgelopen week verwikkeld in een ongelooflijk drama. Tali en fotograaf Ian Jones (32), met wie ze al een paar jaar een relatie heeft, waren afgelopen zaterdag aan het kajakken toen hun boot kapseisde. Tali werd heel snel uit het water gehaald, maar Ian was nergens te bekennen. Een paar dagen later werd er een lichaam gevonden dat nu is bevestigd als Ian Jones.Mijn hart is gebroken. Mijn beste vriend, mijn zielsverwant, mijn partner in crime & creativiteit, de liefde & het licht van mijn leven is niet langer bij me. Alle liefde die naar me is gestuurd geeft me de kracht om hier doorheen te komen. Ik weet dat hij zo zo gelukkig is dat ik veilig ben gered”, schreef Tali op Instagram.

Kim Kardashian zwanger en naakt

Kim Kardashian reageerde deze week op alle haters en geruchten over haar zwangerschap door een foto van haar naakte en zwangere zelf op Instagram te plaatsen. De realityster reageerde uitvoerig op de opmerkingen in de bijschrift: “Eerst zeggen ze dat ik te dun ben, dus ik moet het faken... Nu zeggen ze dat ik te dik ben, dus ik moet het faken... SMH! Sommige dagen word ik gefotografeerd voordat ik eet en zie ik er kleiner uit, sommige dagen heb ik net gegeten en zie ik er groter uit. Het is allemaal een deel van het proces. Ik denk dat jullie me goed genoeg kennen om te weten dat ik het proces zou documenteren als ik een draagmoeder kreeg. Ieders lichaam is anders, elke zwangerschap is heel anders! Ik heb geleerd mijn lichaam in elke fase te waarderen! Ik ga zelfs nog groter worden en dat is ook mooi! Ik ben gezegend om zelfs zwanger te zijn en nog gelukkiger dat ik, voor zover ik weet, geen pre-eclampsie heb, dus ik heb dit keer geen zwelling! Ze zeggen ook dat je lichaam een jongen anders draagt dan een meisje! Wat het geval ook is, ik ben God dankbaar voor dit wonder en ongeacht welke geruchten of opmerkingen je deze keer mijn kant op gooit, ze raken me echt niet! #NoFilter #NoPhotoShop#GoodLighting”

Perez Hilton roept op tot een K-Kleanse

Kim’s naakte zwangerschapselfie en Kylie’s extreme verjaardagsfeestje in één week leken de druppel die de emmer deed overlopen en triggerde Perez Hilton om de noodrem in te trekken. De entertainmentblogger start een Kardashian cleanse (met andere woorden geen Kardashians voor een week) die deze maandag begint en heeft de media gevraagd hetzelfde te doen. In een vlog verklaarde hij dat hij van de Kardashians houdt en altijd met genegenheid over hen zal schrijven, maar dat het tijd is voor een pauze. Kim Kardashian heeft gereageerd door hem niet meer te volgen op Twitter.