Homepage
Happy & Healthy
in een dip? doe dit
De klok heeft vier uur nog niet bereikt, maar het is bijna zover en je weet precies wat je kunt verwachten. Een knorrende maag, gapen en je hebt moeite om niet afgeleid te worden. Klinkt herkenbaar? Dit is wat we graag de zo koude vier uur namiddag dip noemen. Maak je geen zorgen, er zijn een paar manieren om eruit te komen.
- Ten eerste zou ik je gewoon adviseren om eerder naar bed te gaan.
- Ga naar buiten en loop een blok. Zelfs als het je maar drie minuten kost. Zolang je maar de plek verlaat waar je werkt. Je zult je energiek voelen voordat je het weet.
- Eet iets. Een banaan bijvoorbeeld. Of pak een verse kop koffie.
- Zet wat opzwepende muziek aan. Of als je collega's het niet erg vinden, zet het volume van de radio hoger.
- Kauw op wat kauwgom.
- Drink water, maar niet uit een fles die dichtbij is. Sta op uit je stoel en loop naar een gootsteen. Op die manier ben je actiever als je het doet.
- Adem in en adem uit. Sta op. Rek je uit. En aangezien ik momenteel heel erg in mijn yoga modus, doe de neerwaartse hond. Dip? Wie? Wat?



