KARL’S ROOM
Afbeeldingen: Karl Lagerfeld en Le Crillon
Kaiser Karl gaat de twee meest luxueuze suites ontwerpen voor hôtel de Crillon in Parijs. De Crillon, dat uitkijkt op het majestueuze Place de la Concorde, is een van de mooiste en oudste (het bestond al in 1758!) hotels in Parijs. 1758! Madonna, Arnold Schwarzenegger, de Dalai Lama en Jackie O hebben allemaal een nacht (of twee) doorgebracht en de vaste gasten van het hotel kunnen niet wachten tot het weer opent na de renovaties.
Je zult niet snel een hotel vinden dat weelderiger is dan de Crillon met zijn Korinthische pilaren en typisch Franse plafondornamenten. Het overleefde de Franse Revolutie, het was de plek waar Marie-Antoinette pianoles kreeg, en het was het gebouw tegenover waar haar man, koning Louis XVI, naar de guillotine werd gestuurd. Volgens geruchten droeg Marie-Antoinette haar favoriete hakken voordat ze naar haar eigen executie liep. Maar goed, we worden afgeleid.
Dit is niet de eerste keer dat Karl het interieur van een hotel ontwerpt. Hij heeft al ontworpen voor Hôtel Métropole (Monte-Carlo), Sofitel (Singapore) en het Alma Schlosshotel (Berlijn). Het hotel, vooral Karl's suites, heropenen in 2015. Dus je hebt wat tijd om te sparen.



