Vraag je je af wat ons meisje Bo deze week in New York heeft gedaan? Bekijk het hier!
Voor even voelde ik me alsof ik Blair Waldorf was. Zittend op een stoel ter grootte van een troon, nipte ik aan een vers gemaakte cappuccino met een onberispelijk uitzicht op de herfst in Central Park. Mijn armcandy en ik waren bij Bergdorf Goodman. Naast ontelbare en onbetaalbare designerlabels hebben ze ook een voortreffelijk restaurant. Een plek waar zelfs een gewone gegrilde kaas sandwich chic is.
Ik heb een gloednieuwe mantel. Een mantel omdat elke Sandro schoonheid van wol nooit een jas genoemd mag worden. Ik heb wekenlang in en uit winkels gelopen op zoek naar de perfecte camel kleurige jas. En alles wat ik tegenkwam was ofwel te donker, de anderen te crèmekleurig. Maar bij Sandro vond ik precies wat ik zocht. Dus zoals je misschien begrijpt, woon ik nu eigenlijk in dat ding.
Ik weet niet wat dit dier met onze baby Blue heeft gedaan, maar na een was-, borstel- en föhnsessie hadden we ineens een babyleeuw…
Ik ben eindelijk langs Joe & The Juice gegaan. De nummer één hotspot in Soho als het gaat om sappen, koffie en heerlijke sandwiches. Plus, het ziet er ook nog eens ontzettend cool uit. Ik was daar samen met het Love Stories team voor een vergadering en na drie uur kan ik met zekerheid zeggen dat hun sappen, koffie en avocado sandwich deze vergadering tot een groot succes hebben gemaakt. Daarom heb ik Joe & The Juice deze maand de coolste plek in Soho genoemd. Oh, en omdat ik een vreemde obsessie heb met hartvormige creaties in het schuim van mijn koffie.
Nou, is dit niet heerlijk? Mijn allereerste Capriccino; een cappuccino met geitenmelk. Ik heb het gevoel dat dit een grote hit gaat worden omdat het lekker smaakt en perfect is voor iedereen die lactose-intolerant is. Dus vaarwel amandelmelk, hallo geiten!
Bowery, wat ben je een lust voor het oog. In deze mooie veranda ontmoette ik de meisjes van RIXO London. Een extreem cool nieuw mode label.
Terwijl mijn man de stad aan het verkennen was, liet ik Blue als mijn vervangende knuffelmaatje fungeren. Maar laat deze schattige foto je niet misleiden. Een uur later besloot hij overal op het bed te plassen… Dus daar stond ik om 2 uur 's nachts, te proberen wat ik kon redden van de vieze lakens.



