Celebs vieren nieuwjaar in Dubai
Je zou denken dat celebs privacy en tijd weg van alle gekte van roem zouden zoeken in hun privé tijd. Toch is dit in de praktijk vaak niet het geval, omdat ze het leuk vinden - zelfs tijdens vakanties - om bij elkaar te zijn. St Barth's en Aspen zijn altijd populaire bestemmingen geweest voor Kerstmis, en afgelopen zomer was iedereen die ertoe doet op Ibiza. Deze winter is het Dubai, dat letterlijk en figuurlijk heter is dan heet onder de rijken en beroemden.
Cristiano Ronaldo en zijn liefde Irina Shayk verbleven in Dubai voor Kerstmis, Nikkie Plessen vierde de feestdagen met haar familie in deze ultra luxe woestijn en jong Hollywood lijkt daar tijdelijk naartoe te zijn verhuisd.
De half-Nederlandse Gigi Hadid en haar modelvriendin Kendall Jenner vertrokken naar de Verenigde Emiraten met Selena Gomez en werden deze week vergezeld door Cody Simpson, Gigi's vriend en zijn vrienden. Een geweldige groep mensen die het nieuwe jaar viert.
En de kleine groep heeft niet alleen gefeest. Ze hebben ook een beetje cultuur opgesnoven met een bezoek aan een moskee, maar de drang om elke beweging vast te leggen kostte Selena Gomez duur. Een Instagram-post van haar in volle sluier, maar met een veel te sexy stukje enkel zichtbaar, veroorzaakte verontwaardiging in de moslimwereld. De foto is sindsdien verwijderd en heeft hen er niet van weerhouden om zich te vermaken, waarvan we bewijs hebben.



