Deze week hebben we een lijst met musthaves samengesteld die volledig gewijd is aan onze favoriete dag in Nederland. Aangezien Amayzine is geboren en getogen in Amsterdam, leek het alleen maar eerlijk om een beetje trots te tonen voor onze nationale feestdag, en wat is een betere manier om dat te doen dan je te helpen enkele begeerlijke items te vinden die je op woensdag wilt dragen. Koningsdag. Als je toevallig in het land bent, goed voor jou. Zo niet, je weet waar je volgend jaar moet zijn.
Dus bij deze een lijst met musthaves die ervoor zorgen dat je helemaal opgaat in de Nederlandse menigte. Bovendien heeft een beetje oranje niemand ooit kwaad gedaan, dus deze items kunnen die extra vleugje coolheid aan elke outfit toevoegen, of het nu Koningsdag is of niet. Veel winkelplezier!
Er zijn dit seizoen al een aantal favoriete kleuren voorbij gekomen in onder andere de Trend of the Day en in de What to Wear Tomorrow, van into the blue to knalgeel. Maar vandaag presenteren wij een kleurthema met een extra feestelijk randje. Je voelt ’m vast al aankomen, jawel: oranje. Want het is nu echt bijna zover, over twee dagen is het King's Day.
Los van Koningsdag is oranje op dit moment sowieso een veel gedragen kleur in modeland. Dus het goede nieuws is dat je jouw favoriete items na woensdag gewoon door kunt blijven dragen. Want zo’n vrolijke kleur kan jouw basic outfit binnen no time superleuk oppimpen. Van een oranje jurkje tot minibag of een rood-wit-blauw gelakte nagel: dit zijn de 10 fijnste musthaves voor Kingsday. Of er nu een te gek festival of een gezellig dagje in je favoriete stad op de planning staat; met deze items maak je gegarandeerd de blits.
Nog niet in het bezit van iets oranjes? Hop, naar de winkel en shop je favoriete exemplaar nog even snel in dit fijne kleurtje.