Homepage

Musthaves

Personaliseer het

Je was dolblij toen je je nieuwe sneakers kocht. Ze waren misschien aan de prijzige kant, maar hé, je draagt exclusieve Nikes aan je voeten. Totdat je buurmeisje, beste vriendin of misschien nog wel erger: iemand die je niet zo leuk vindt, exact dezelfde paar koopt. Een identiek paar, terwijl je dacht dat je exclusief was. Of het nu sneakers, een nieuwe trui of iets anders is waar je zo blij mee was; ik weet zeker dat je deze situatie kunt herkennen. Gelukkig zijn er een hoop trends die inspelen op de personalisatie-trend. De naam zegt het al: vandaag draait alles om personaliseren. Van zelfontworpen laptophoezen tot NikeiD’s. Ik heb tien van de coolste items voor je verzameld om een exclusieve touch te geven.

We zijn allemaal dol op Maison Labiche. Naast ‘Mademoiselle’, ‘Amour’ en ‘Biche’ kun je het shirt personaliseren met een tekst van jezelf.

Doe je eigen t-shirt, €75,- Maison Labiche Parijs

NikeiD bestaat al een tijdje, maar jongens, ze gaan nooit uit de mode en voegen continu nieuwe ontwerpen toe. 

Nike Air Max sneakers, €175,- NikeiD

Iedereen wil een Louis Vuitton tas, maar hoe veel cooler is het als er je eigen initialen op staan.

Speedy Bag, €1.224,- Louis Vuitton

Ballonnen zoals deze zijn de ultieme verjaardagdecoratie. 

Folieballon A tot Z, per stuk €1,- Hema

Je naam, een coole quote of een symbool. Jij noemt het, zij maken het.

Armband, €24,95 ModeMusthaves

Als cadeau of gewoon voor je eigen nachtkastje: laat je naam of die van iemand anders in de fles graveren.

My Burberry Eau de Toilette, €100,- Burberry

De lightbox, een trend die we niet kunnen missen. En ze hoeven echt niet zo duur te zijn.

Lightbox, €35,- Asos

En natuurlijk zijn quotes en namen leuk, maar wat dacht je van deze lightbox kaarten? Van Batman tot ananassen; ze hebben ze allemaal.

Lightbox leren pakket, €10,- Urban Outfitters

Sweaters met teksten; altijd goed, altijd leuk. Believe the Hype drukt jouw favoriete tekst op een sweater.

Aangepaste sweater, €45,- Believe the Hype

Ga helemaal los met cliparts. Je kunt zelfs je eigen foto's en teksten uploaden om je MacBook op te leuken.

Aangepaste MacBook skin, €30,- CaseApp

Amayzine

Musthaves

Personaliseer het

Je was dolblij met je nieuwe sneakers. Ze waren misschien wat aan de prijzige kant, maar hé, dat heb jij wel over voor een paar exclusieve Nikes aan je voeten. Hier ga je zó de blits mee maken, dat kan gewoon niet anders. Tot je je buurmeisje, beste vriendin of misschien nog wel erger: iemand die je helemaal niet zo aardig vindt met diezelfde sneakers ziet lopen. Ja, precies dezelfde, waarvan jij dacht dat ze zo ontzettend exclusief waren. Of het nu sneakers, een nieuw truitje of iets anders is waar je knetterblij mee was; je kunt jezelf vast meteen herkennen in bovenstaande situatie. Gelukkig spelen steeds meer merken in op de personalisatie-trend. De naam zegt het eigenlijk al een beetje: bij deze trend gaat het allemaal om personaliseren. Van een zelf ontworpen laptop case tot yep, totaal zelf ontworpen NikeiD’s. Ik heb voor jou de tien coolste items verzameld waar je pas écht een exclusieve draai aan kunt geven. Dus laat de designer maar in je los en ga snel aan de slag met ontwerpen! Leuker gaat het niet worden.

Wij houden ontzettend van de Maison Labiche Parijs-stijl. Naast ‘Mademoiselle’, ‘Amour’ en ‘Biche’ kun je nu dus ook je eigen tekst op een T-shirt laten borduren.

Doe je eigen t-shirt, €75,- Maison Labiche Parijs

NikeiD bestaat al een tijdje, maar jongens, wat blijven er toffe modellen en materialen aan de ontwerp tools toegevoegd worden.

Nike Air Max sneakers, €175,- NikeiD

Een Louis Vuitton-tas wil iedereen, maar met je eigen initialen erop is het natuurlijk helemaal een feestje om je arm.

Speedy Bag, €1.224,- Louis Vuitton

Met deze ballonnen kun je dus echt de coolste slingers en tafelversiering maken.

Folieballon A t/m Z, per stuk €1,- Hema

Je naam, een leuke quote of een tof symbool. Jij kiest en ModeMusthaves maakt ‘m voor je.

Armband, €24,95 ModeMusthaves

Als cadeau of gewoon heel cool op je nachtkastje: op dit parfumflesje kun je je naam of initialen van je lief laten graveren.

My Burberry Eau de Toilette, €100,- Burberry

De lightbox, een trend waar we eigenlijk niet meer omheen kunnen. En duur hoeven ze ook echt niet meer te zijn.

Lightbox, €35,- Asos

En natuurlijk zijn quotes of namen superleuk, maar met deze lightboxkaarten wordt ‘ie pas echt tof. Van Batman tot de ananas; ze zitten er allemaal tussen.

Lightbox leren pakket, €10,- Urban Outfitters

Sweaters met teksten, altijd goed en leuk. Nog steeds op zoek naar een ‘Viva la Frenchie’ of ‘Amayzine fan girl’ (haha, flauw) sweater? Believe the Hype drukt jouw favoriete tekst op de sweater naar keuze.

Aangepaste sweater, €45,- Believe the Hype

Ga helemaal los met cliparts, zelf te uploaden foto's en eigen geschreven teksten. Toffer gaat je MacBook niet worden.

Aangepaste MacBook skin, €30,- CaseApp