De lekkerste alcoholvrije dranken
Geef me een glas wijn en je kunt me net zo goed al een tweede glas bestellen een tweede glas. God, hoe vaak ben ik mijn bed in gerold denkend dat ik minstens twee uur eerder thuis had moeten zijn met vijf glazen minder in mijn lichaam, en de avond zou waarschijnlijk nog steeds net zo geweldig zijn geweest.
Of ik besluit te genieten van een alcoholvrije avond, maar dan verandert mijn mening binnen 10 seconden na aankomst. Maar soms moet ik streng (of saai, onvriendelijk, hoe je het ook wilt noemen) zijn omdat ik een hangover op heel weinig alcohol en het is niet mijn beste vriend. Sterker nog, ik kan niet worden gekalmeerd en ik zit uren te piekeren en beloof mezelf dat ik nooit meer alcohol zal drinken. Oké goed, misschien kun je je inleven.
Ben je van plan (van plan hey) om voor een alcoholvrije drank te kiezen tijdens het diner en kijk je uit naar een frisse (nuchtere) ochtend, of misschien ben je zwanger, in ieder geval hier zijn een paar opties voor wat je kunt bestellen in plaats van wijn. En ik heb het niet over saai bruiswater, ik bedoel iets wat feestelijker is zodat het lijkt alsof je meedoet.
Spritzer
Oké, ik ben al aan het vals spelen, want er zit alcohol in deze, maar maar een beetje. Ik bedoel je kunt zelf de sterkte bepalen. Witte wijn met bruiswater.
Crodino
Een Italiaanse aperitief met een licht bitterzoete smaak die (meestal) wordt geserveerd in een champagneglas met een ijsblokje en een schijfje sinaasappel.
Ginger ale met munt en citroen
Je kunt Ginger Ale bijna overal bestellen en je kunt het opfleuren met munt en citroen. De frisdrank is vrij zoet, maar de citroen maakt het iets zuurder en je kunt het de hele avond drinken. Eerlijk is eerlijk, er zit best veel suiker in deze, maar lang niet zoveel als in een glas wijn.
Bionade
Niet elke bar of restaurant verkoopt dit, maar als ze dat doen, is het de moeite waard om te proberen. Biologische limonade in verschillende smaken (Vlierbloesem, Lychee, Gember, Sinaasappel) met alleen natuurlijke suikers.
San Pellegrino limonata
Bruiswater met een citroensmaak. Heerlijk en als je vraagt om het in een wijnglas te serveren, voelt het alsof je meedoet met de rest.
Proost! En hey, je kunt naar iedereen knipogen de volgende dag.



